AutoSprühFolie - Taş Koruma - 3 Litre

Arabanızın boyasında ki ufak hasarlar, ne kadar ufak da olsa can sıkıcıdır. Özellikle aracınız yeni ise. Maalesef mıcır ve taş sıçramalarından dolayı kaynaklanan boya hasarları artık gündelik sorunlar arasında ve çokça karşılaştığımız sorunlardan. Hal böyle olunca yeni aldığınız aracınızda çok zaman geçmeden taş çarpmalarından kaynaklanan boya hasarlarını görebiliyoruz. Bunun gibi sinir bozucu sorunları önlemek için artık hızlı ve basitçe aracınızın kaportasına uygulanabilen AutoSprühFolie - Taş Koruma var. 

 

AutoSprühFolie - Taş Koruma Solüsyonu ile her türlü dış çevresel etkilere karşı mükemmel koruma ve donanıma sahip olacaksınız. Şeffaf ve elastik bir katman oluşturarak aracınıza adeta bir koruma kalkanı vazifesi görür ve aracınızı DIN EN ISO 20567 Normlarına uygun olarak taş çarpmalarına karşı koruma altına almış olacaksınız. AutoSprühFolie - Taş Koruma ürünümüz taş çarpmalarının yanında kılcal çiziklere, tuzlu su, alkaliler ve çoğu asitlere karşı da dayanıklıdır. Ayrıca su ve nem yalıtımı sağladığı için paslanma ve korozyonlara karşı da oldukça etkili bir koruma sağlar.

 

Geleneksel taş koruma filminin aksine, AutoSprühFolie - Taş Koruma ürünü boya tabancası ile kolay ve hızlı şekilde kaporta üzerine uygulanabilir. Bu uygulama şeklin avantajı korunacak tüm alan ve bölgeleri bir kerede kaplıyor olması. AutoSprühFolie - Taş Koruma malzemesi, yüksek direnci ile karakterize edilir ve uzun bir zaman sonra bile kolaylıkla tekrar sökülebilir. Mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için, sıvı folyo ürünümüzü 6-7 kat olarak, profesyonel bir boya tabancasıyla kullanmanızı öneririz.

 

 

AutoSprühFolie - Taş Koruma Sıvı Folyonun başlıca avantajları:

- Püskürterek uygulanabilir
- Araba boyasını taş çarpmalarına karşı korur
- DIN 55996 normlarına  göre TÜV sertifikalı
- Basınçlı araba yıkamalarına dayanıklı
- Çiziklere, darbelere karşı dayanıklıdır
- Tekrar sökülebilir olması
- Mukavemetli ve elastik
- +120 derece den -40 dereceye kadar dayanıklı

Plasti Dip Standart Renk Kat Uyarısı


 

Plasti Dip Efekt Renk Kat Uyarısı


 

Plasti Dip Neon Renk Kat Uyarısı

 
 

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-1

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-2

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-3

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-4

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-5

Plasti Dip ile Araç Kaplama Adım-6

 
 

Plasti Dip ile Araç Kaplama püf noktalar

AutoSprühFolie - Taş Koruma - 3 Litre

  • 429,00TL
  • Vergiler Hariç: 363,56TL

Etiketler: tas koruma, taş koruma, taşkoruma, taskoruma