Bilgilerinizin Gizliliği


Müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler PlastiDip T.R. Kaplama Solüsyonları San. ve Tic. Ltd. Şti.’de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında gönderici firmaya aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. PlastiDip T.R. Kaplama Solüsyonları San. ve Tic. Ltd. Şti., müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, PlastiDip T.R. Kaplama Solüsyonları San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanılmaz.

Saygılarımızla,PlastiDip ​T.R. Kaplama Solüsyonları San. ve Tic. Ltd. Şti.