Jant Folyo - Efekt Set - Blue Water Pearl Effect

JANTFOLYO, Jantlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde kaplıyabileceğiniz tekrar sökülebilir elastik kaplama solüsyonudur. JANTFOLYO+ ise kaplanmış Jantlarınızı son kat uygulaması ile göz alıcı muhteşem efekt renkler kazandırabileceğiniz efekt renk serisidir. Toplamda 38 Efekt Renk Seti mevcut olup ışığın acısına göre renk değiştiren veya sedef pırıltısı sağlıyan çok özel renkler içrerir.


JANTFOLYO ürünleri uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı, basınclı su ile yıkanabilir, hem alüminyum hemde çelik jantlara uygulanabilir. JANTFOLYO ve JANTFOLYO+, birçok kimyasalın yanı sıra hava koşullarına, tuzlara, asitlere ve yağlara karşı dayanıklıdır. Buna ek olarak, istediğiniz zaman tekrar sökülebilir.

Not: 1 adet 400 ml JANTFOLYO+ Sprey, 17 inçe kadar 2 jant için yeterlidir. Jantlarınızı 2 haftalık sertleşme süresinden sonra basınclı su ile yıkamanızı öneririz.

Jant Folyo - Efekt Set - Blue Water Pearl Effect

Uyarı! Efekt Renkler yarı saydamdır!
Önceden Standart Renkler ile kaplanmış yüzeye, son 2 kat uygulayarak Efekt görünümler elde etmenizi sağlar. Efekt Renkleri uygulamadan önce, ilk 4 kat Standart Renkler ile astar uygulaması ve son kat Efekt Renk seçenekleri uygulanması tavsiye edilir.

  • 140,00TL
  • Vergiler Hariç: 118,64TL

Etiketler: jantfolyo, jant folyo, efekt, set